Instaçerçeve

Instagramınızdan bir fotoğrafı kargo dahil sadece 59 TL’ye çerçeveletin

ÇERÇEVE OLUŞTUR

Sadece 59 TL | Kargo ücretsiz*

Fotoğrafınız için istediğiniz çerçeveyi seçin, paspartulu ya da paspartusuz hazırlayalım. Instagram fotoğrafları 15 x 15 cm olarak basılır. Çerçevenizin son boyutları seçtiğiniz çerçeve modeline ve paspartu isteyip istemediğinize bağlı olarak değişir. Ama bu senaryoların hiçbiri fiyatı etkilemez. Ne seçerseniz seçin 59 TL. *Sadece yurtiçi gönderiler için

Arkadaşınıza bir Instagram süprizi yapın

Arkadaşınıza güzel bir instagram süprizi yapmak için arkadaşınızı Instagram’da takip ediyor olmanız yeterli. Ve tabi bir de arkadaşnızın instagram ayarlarının bunu uygun olması gerekiyor. Deneyin, ne kadar eğlenceli olabileceğini görün.

Sipariş Verin

Muhteşem Hediyeler

  • Instagram Mini çerçeveler sevdiklerinize hediye etmek için birebir! Yeni evliler, yeni mezunlar, yeni bir eve taşınanlar...
  • Instagram Minil'er aynı zamanda çok güzel bir kişisel anı koleksiyonu da olacaktır!

Paspartulu ya da paspartusuz

  • Paspartusuz çerçevelenmiş Instagram Minil'er fazla yer kaplamadan kitaplığınızda ya da bir komidinin üzerinde çok sevimli duracaktır. Yer probleminiz varsa Instagram Miniler sizin için daha uygun olabilir.
  • Öte yandan paspartulu tercih ederseniz de daha fazla göze çarpan çerçeveleriniz olur!

İlham için

  • Instagram Mini'lere uyacak bir çok çerçevemiz var, ama üstteki resimde gördüğünüz çerçevelerimiz bu iş için adeta biçilmiş kaftan. Hattuşaş (sarı çerçeve) ve Göktepe (beyaz çerçeve).